O nás

V roku 2019 sme založili malú rodinnú firmu s cieľom vytvoriť značku kvalitného detského oblečenia, ktorá by bola niečím odlišná a výnimočná. Dlhé mesiace sme vymýšľali, hľadali, skúšali, navrhovali, strihali, šili, až jedného dňa prišiel nápad vytvoriť značku oblečenia a doplnkov len a len pre chlapcov. Tak teraz vymýšľame, hľadáme, skúšame, navrhujeme, striháme, šijeme, balíme produkty pre chlapcov. A naši dvaja synovia – Miško s Markom ich všetky testujú a kritizujú, aby sme si boli istí, že naše oblečenie je pohodlné a bez komplikácii. A keďže do života chlapca patrí aj mama a tato, tak v jednotlivých kolekciách niekoľkými kúskami nezabúdame ani na nich. To je v skratke začínajúci príbeh značky MY SUNS. 

Značka je venovaná našim chlapcom a nájde si v nej niečo každý chlapček, chlapec, ale aj veľký chalan a chlap, od nula rokov až do dospelosti.  

Kvalita a bezpečnosť sú u nás vždy na prvom mieste. Preto starostlivo a dlho-predlho zvažujeme čo a z čoho vyrobíme. Vyberáme si materiály z certifikovanej výroby (OEKO-TEX, GOTS, BCI) a všetky produkty, ktoré u nás nájdete sú vyrobené ručne a len na Slovensku, tak aby slúžili svojmu účelu niekoľko rokov. Na našom tričku nenájdete po dvoch opratiach malé dierky, alebo vypárané nite. Čo u nás tiež nenájdete je nekonečná masová výroba, kopce a hory skladových zásob, produkty pofidérnej kvality a pôvodu. Ak hľadáte prečačkané, komplikované, extravagantné alebo príliš premotivované oblečenie, musíte to skúsiť inde, my také v ponuke nemáme.   U nás sa riadime heslom: „JEDNODUCHO VIEM, ČO NOSÍM!“.